Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa KARS AKYAKA AK Parti Kongresi için gelen Belediye Başkanları Serhat haberi ziyaret etti.

AK Parti Kongresi için gelen Belediye Başkanları Serhat haberi ziyaret etti.

AK Parti 7.olağan Kongresi’ne gelen Kars ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, ve meclis üyeleri, Ankara’da bulunan Serhat haber gazetesinin merkez ofisini ziyaret ettiler.

Merkezi Ankara’da bulunan, Serhat haber medya grubu yeni Türkiyem gazetesini ziyaret eden,Kars AK Parti Digor Belediye Başkanı Nebi Kerenciler, Digor Dağpınar Belde Belediye Başkanı Ömer Vargün,Akyaka Belediye Başkanı Ergüder Topbaş Belediye meclis üyeleri Cafer Erkmen Recep Anci ve beraberindeki heyet,Ak Parti 7 ci olağan kongresi öncesi bir ziyaret gerçekleştirdiler. Digor,Akyaka, Dağpınar da yapılan yatirimlar ve hayata geçirilecek olan ile şu anda bekleyen bir birçok Projeler üzerinde bilgi alış verişinde bulundular.

Ziyarette, Dağpınar Belediye Başkanı Ömer Vergün kısa bir söyleşi yaparak; Bugün dünyanın gözü ülkemizin üzerindedir, dünyanın lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında, 7 .ci olağan kongremizi gerçekleştiriyoruz.Kars’tan gelen ve sevinçle heyecanla aşkla bir çok partili arkadaşlarımız ile birlikte yoğun bir katılım gerçekleştirdik. Gönlümüz her zaman Liderimiz Recrep Tayyip Erdoğanındır, liderimizin öncülüğünde kongremizi İnşallah bugün yapıp bitireceğiz. Yeni katılacak olan MKYK üyelerede, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Gönlümüz isterdi ki, karsımızin medari iftihar ları, 65 .dönemin Ulaştırma Denizcilik haberleşme Bakanı Ahmet Arslanve tarım da başarılı vekilimiz tarıma yön veren, tarım ve köyişleri Komisyon Başkanı Profesör Doktor Yunus Kılıç’ın kabinede yer almasıydı.Bizler için çok iyi olurdu,ancak Cumhurbaşkanımızın takdiri. Biz her zaman milletvekillerimizle ,Cumhurbaşkanımız ile Onur duyduk, gurur duyduk ve onların göstermiş olduğu yolda yürümeye devam ediyoruz. Hedefimiz 2023 değil hedefimiz 2070 Allah’ın izniyle,birçok şer odaklarının birçok karanlık ellerin önüne geçerek ,güzel bir kongre gerçekleştireceğiz.ifadelerini kullandı.

Akyaka belediye başkanı Ergüder Toptaş ;Evet Gördüğünüz gibi yoğun ve coşkulu Kalabalıkla Akyakamızdan,heycanlı bir şekilde Ankara’ya gelerek kongremize eşlik ettik .

Sayın Cumhurbaşkanımızın koronavirüsü tedbirleri kapsamında, gerçekleştirilecek olan kongreye fazla katılım olmasın demesine rağmen, Yinede yoğun bir katılım gerçekleşti.
inşallah hayırlara vesile olur. ifadelerini kullandı.

Digor İlçe başkanı Tuncer Baykız ise Tabii ki her zaman liderimizin yanında ve milletvekillerimizin yanında ve emrinde olacağız.

Digor’da Arpaçay’da, Akyaka’da, Sarıkamış’ta, Selim’de Kğızmada ve bütün ilçele beldemiz olmak üzere,yoğun bir katılım gerçekleştirdik. Ergüder başkanımın söylediği gibi, Sayın Cumhurbaşkanımız koronavirüsü nedeniyle fazla katılım olmasın değmesine rağmen, biz burada halkı utamadık. Çünkü yoğun bir katılım isteği vardı, halkta cumhurbaşkanımıza karşı milletvekillerimize karşı ve il başkanımız Adem Çalkın a karşı büyük bir teveccüh var. Bu insanlara da gelmeyin diyemezsiniz, inşallah hayırlı bir kongre çıkarmış olacağız, Hakikaten dünyanın gözü liderimizin üstünde, her zaman liderimiz ne yaparsa en iyisini yapar. Biz onun bir dava arkadaşı olarak yanında ve emrinde yer almaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

En son konuşan Digor Belediye Başkanı Nebi Kerenciler yaptı.Kerenciler,Evet Ankara’nın karlı bir gününe denk geldik, kar ve yağmur her zaman berekettir. kongremizde bugüne denk geldi, ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olur ve bereketli olur. diye düşünüyorum.

Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında gerçekleşecek olan ,7.olağan kongremizi Kars milletvekillerimiz, il başkanımız Adem Çalkın ve ilçe başkanlarımız, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerimizle katılım sağlayarak gerçekleştireceğiz.

Kongremiz inşallah Ankara’da yağan beyaz kar taneleri gibi faydalı ve bereketli olur, inşallah hayırlı olur. diye düşünüyorum.

Biz kolay bir siyasi parti değiliz, biz dünyada isminden bahsettirmiş, kendinden bahsettirmiş ve dünyanın gözü üzerinde olan bir partinin ve liderin neferleriyiz.

Dünya liderimiz ne yaparsa en güzelini yapar, bugüne kadar baktığımızda gelmiş geçmiş başbakanlar ve cumhurbaşkanlarının,arasında yer almiş, şer odaklarına fırsat vermeyerek, vatanı milleti ve halkı için hiç çıkarsız ve menfaatsiz mücadele eden tek bir liderdir, diye düşünüyorum.

Tabii ki böyle bir liderle çalışmak Böyle Bir liderin partisinde yer almak bizler için onur ve şereftir, rabbim böyle bir lideri ülkemizin başında ve bizlerin başından eksik etmesin
ifadelerini kullandı.

Daha sonra günün önemine çekilen hatıra fotoğraflarının sonrasında, Serhat haber medya grubu yeni Türkiyem gazetesindeki ziyaretleri tamamlanmış oldu.

Serhathaber..net serhathaber.org. Yeni Türkiye’m Gazetesi /Serhat Haber Medya Gurubu Youtube /seyfettindza@ gmail.com #karsmedyası #karshaberleri #karsbasını #karsgazeteleri

EN POPÜLER

SON YORUMLAR