Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana Sayfa ANKARA Arslan ve Kılıç'ın Polis günü mesajı

Arslan ve Kılıç’ın Polis günü mesajı

Barışın, refahın ve huzurun teminatı olan polis teşkilatımızın 176. Kuruluş yıldönümünde Polis Günü ve Haftasını yürekten tebrik ediyoruz. Kuruluşundan bu güne değin, hukukun üstünlüğünü ve insan haklarına saygıyı prensip edinerek hizmet eden polis teşkilatımız, başarılarla dolu köklü bir geçmişe sahiptir.

​Büyük fedakârlık, cesaret ve kahramanlıklarıyla iftihar ettiğimiz polis teşkilatımız, sulh ve sükûnun temini için gece gündüz demeden çalışarak ortaya koyduğu üstün hizmetleri takdire şayandır.

Polis teşkilatımız, her türlü modern imkân ve donanımlarla teçhiz edilmesinin yanı sıra sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle yüksek bir kabiliyete ulaşarak hizmet kalitesini artırmıştır. Polisimiz zor ve hassas olan görevini aşkla ve sadakatle yerine getirerek sergilediği başarılarla milletimizin gönlünde taht kurmuştur. 

Yüksek bir inanç, şuur ve kararlılıkla hizmetlerini sürdüreceğine inandığımız polis teşkilatımızın tüm mensuplarının Polis Günü ve Haftasını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz. Görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş polislerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz. Gazi polislerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Selam ve saygılarımızla.

Ahmet ARSLAN              

Kars Milletvekili 65. Hükümet UDH Bakanı​​​​​ 

                                                                           Yunus KILIÇ

                                        Tarım, Orman ve Köy işleri Prof. Yunus Komisyonu Başkanı

Serhathaber.net serhathaber.org. Yeni Türkiye’m Gazetesi /Serhat Haber Medya Gurubu Youtube yeniturkiyemgazetesi0636@gmail.com #karsmedyası #karshaberleri #karsbasını #karsgaze

EN POPÜLER

SON YORUMLAR