Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa ANKARA ARSLAN VE KILIÇ’IN YATIRIM TAKİPLERİ HIZ KESMİYOR

ARSLAN VE KILIÇ’IN YATIRIM TAKİPLERİ HIZ KESMİYOR

Kars Milletvekilleri, 65. Hükümet Dönemi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars’a yapımı planlanmış olan yatırımlarla ilgili Kars Valisi Türker Öksüz ile birlikte Kars heyeti olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY’u ziyaret ettiklerini bildirdiler.

Arslan ve Kılıç, Kars heyeti olarak ilimizde ve ilçelerimizde yapılmakta ve yapımı planlanmış olan yatırımlarla ilgili destekleri için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY’u ziyaret ettiklerini söylediler. Arslan ve Kılıç, “Kars’ın tarihinden kaynaklanan bir kültür şehri olduğu gerçeğinden hareketle Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, Kars’ın tarih ve kültürünün öne çıkarılmaya çalışıldığı projelerde hep sağladığı gibi, planlanmış yeni projelerimizde de desteklerini talep ettik. Misafirperverliği ve Kars’a olan ilgi ve alakaları dolayısıyla Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri ERSOY’a Kars halkı adına teşekkür ediyoruz” dediler.

Serhathaber.net serhathaber.org. Yeni Türkiye’m Gazetesi /Serhat Haber Medya Gurubu Youtube yeniturkiyemgazetesi0636@gmail.com #karsmedyası #karshaberleri #karsbasını #karsgaze

EN POPÜLER

SON YORUMLAR