Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa ANKARA AYRANI FAZLA KAÇIRMIŞLAR GALİBA....

AYRANI FAZLA KAÇIRMIŞLAR GALİBA….

SÖZEN VE GÜNDÜZ’DEN BASIN AÇIKLAMASI…

Emekli Amiral Ergun Mengi’nin başını çektiği 103 Emekli Amirali, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın politikalarını, hükümeti ve Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik hadsiz ifadeler içeren küstahça bildirilerinden dolayı kınıyorum. Bu küstahça bildiri sıradan bir bildiri değil, bir E-Muhtıradır, açık bir darbe çağrısıdır. Bu küstahça bildiriyi yayımlayanlara karşı derhal Cumhuriyet Savcılarımız darbe girişiminde bulundukları gerekçesiyle dava açmalılar. Ayrıca bu küstahça ve alçakça bildiriye imza atanların rütbeleri sökülmeli, maaşları kesilmeli ve ordu evlerine girişleri engellenmelidir. 

Bu Cunta heveslilerinin bu çağrısı Halkın yüzde 51 oyunu alarak seçilen Sayın Cumhurbaşkanımıza kustukları kinin ve öfkenin bir ifadesidir. Dolayısıyla milletin iradesine yapılmış bir saldırı ve saygısızlıktır. Bu darbe heveslileri kendi başlarına bu bildiriyi yayımlamamış , talimatı FETÖ’den ve FETÖ’nün arkasındaki ağa babalarından almışlardır. Bu küstahça söylemleri ile FETÖ’nün değirmenine, Türkiye düşmanlarının değirmenine su taşımışlardır. 

Evinde hanımlarına söz geçiremeyen bu sözde Amirallerin görevde bulundukları süre içerisinde de ülkemize, milletimize ve Devletimize hiç bir faydaları olmamış, yan yatıp maaşlarını almışlardır. Dolayısıyla Bunların Türkiye sevdası gibi bir sevdaları da yoktur. Bunların ömrü Milletimizin dini değerleri ile savaşmakla geçmiştir. Bunlar görev sürelerince namaz kılanlara, örfünü adetini yaşayanlara öcü gözüyle bakmış, irtica yaftası yapıştırmaktan geri durmamışlardır. Bu sözde Amirallerde zerre kadar Onur, Şeref ve haysiyet varsa derhal beğenmedikleri ve dini değerlerine düşman oldukları güzel ülkemizi terk edip, gidip talimat aldıkları ağa babalarının, FETÖ elebaşının dizinin dininde otururlar. 

Türkiye Cumhuriyeti devleti Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde her alanda ülkemizin hak ve menfaatlerini korumakta ve kollamaktadır. Terörle ve Teröristle en üst seviyede mücadele etmekte, içerde ve dışarda teröristlere çok ağır darbeler vurulmaktadır. Yerli ve Milli Savunma araçlarına yapılan yatırımlarla denizlerimizin tamamen hakimi olmakla beraber, hak ve menfaatlerimiz en üst seviyede korunmaktadır. Ülkemizin ve Ordumuzun Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başarıdan başarıya koşması, terörün kökünü kurutması, denizlerimizde tamamen kontrolü ele alması bu cuntacı zihniyeti kudurtmuş ve rahatsız etmiştir. Bu alçakça ve küstahça bildiri, bu rahatsızlığın dışa yansımasıdır. Bu cuntacı zihniyet her sıkıştığı yerde Atatürk ve Atatürkçülüğün arkasına sığınmakta, ülke yöneticilerimizi Atatürk düşmanıymış gibi gösterme gafletinde bulunmaktadırlar. Bunlar Ülke düşmanı ve Atatürk düşmanıdırlar. Çünkü Gazi Mustafa Kemal Atatürk  asla ülkesine ihanet etmemiş, ülke düşmanlarının değirmenine su taşımamıştır. Bunlar bu tavırlarıyla gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içerisindedirler. 

Hadlerini ve maksatlarını aşan ifadeler kullanarak bu küstahça bildiriyi yayınlayan bu cuntacı sözde Amiralleri lanetliyor, dün olduğu gibi, bugün de, yarın da, her zaman ve her yerde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Türk halkının bağrından çıkmış Türk silahlı kuvvetlerimizin Yanında olduğumuzu bir kez daha yüksek sesle ifade ediyoruz. 

Ziya SÖZEN  

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu 

Abbas GÜNDÜZ 

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı

Serhathaber.net serhathaber.org. Yeni Türkiye’m Gazetesi /Serhat Haber Medya Gurubu Youtube yeniturkiyemgazetesi0636@gmail.com #karsmedyası #karshaberleri #karsbasını #karsgaze

EN POPÜLER

SON YORUMLAR