Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa ANKARA Kars belediye başkan vekil Yardımcısı Nihat Oğuz hızlı başladı

Kars belediye başkan vekil Yardımcısı Nihat Oğuz hızlı başladı

Kars belediye başkan vekil Yardımcısı Nihat Oğuz’un ilk işi Kars’ın büyük sorunlarından olan içme suyu problemini çözme çalışması oldu.

Kars Valisi Türker Öksüz tarafında Kars belediye başkan vekili Yardımcılığı’na atanan, Kars 24.Bölge DSI Müdür Yardımcısı Nihat Oğuz, göreve başlar başlamaz öncelikli olarak, Kars Belediyesi personellerini ziyaret ederek onlarla tanıştı.

Hemen akabinde Kars’ın sorunlarından olan içme suyunu, çözüme kavuşturmak için gerekli mercilere müracaatlarını yaparak, bir an önce Kars’taki su sorunu çözüme kavuşturmak için kolları sıvadı.

Kars’a  bugüne kadar yapılan hizmetlerin 1 kat daha fazlasını yapmak istediğini söyleyen Başkan Nihat Oğuz: İnşallah Rabbim bizleri bu yolda mahcup etmesin sayın valimiz, teveccüh göstererek bizleri bu göreve layık gördü 

Bizler de hem Kars halkını hem bizleri buraya layık gören büyüklerimizi mahcup etmeyecek şekilde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Belki işimiz biraz zor, ancak dahada zor olacak. Belki yoğun olacağız, ancak İçimiz rahat. Gönlümüz rahat bir şekilde bize emanet edilen bu görevi hakkıyla yerine getireceğiz dedi.

SERHAT HABER MEDYA GURUBU/YENİ TÜRKİYEM GAZETESI seyfettindza@gmail.com

EN POPÜLER

CUMHURBAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR, KARSA’DA GELECEKMİ?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Kasım 2020 tarihinde Erzurum'a geleceğini açıkladı. 

Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de

Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de Bakan Koca, koronavirüs için ilk aşamada daha güvenli bulduğu Çin menşeili...

Gazeteci Meslektaşımız Altınok’un Acı Günü

Karsta faaliyet gösteren, Kafkas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi Bedir Altınok'un...

Doğu Ekspresi seferleri başlamalı

KARSOD Başkanı Halit Özer, Doğu Ekpsresi’nin Kars seferlerinin yeniden başlatılması için Ankara’da Bakanlıklar arasında mekik dokuyor.

SON YORUMLAR