Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa ANKARA Kars DSİ Müdür Yardımcısı Nihat Oğuz'un yeni görevi...

Kars DSİ Müdür Yardımcısı Nihat Oğuz’un yeni görevi…

Kars belediyesine kayyum olarak atanan Kars Valisi Türker Öksüz, beraber çalışacağı mesai arkadaşlarını teker teker seçerek görevlerine atamaya başladı.

Kars belediye başkan vekili olarak atanan Kars Valisi Türker Öksüz, başkan yardımcılığına DSİ Kars 24. Bölge müdür yardımcılığını yürüten Nihat Oğuz’u atadı.

Görevine başlayan Nihat Oğuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kars valimiz ve belediye başkan vekilimiz Sayın Türker Öksüz beyefendinin yardımcısı olarak ve Belediye Başkan Yardımcısı sıfatıyla yeni görevimize başladık. Kars’a hayırlı olsun.Milletimizin hizmetkarıyiz Emanetin bekçisiyiz.Diyerek Yeni görevini kamuoyuna duyurdu.

Serhat Haber Medya Gurubu Yeni Türkiyem Gazetesi seyfettindza@gmail.com

EN POPÜLER

CUMHURBAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR, KARSA’DA GELECEKMİ?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Kasım 2020 tarihinde Erzurum'a geleceğini açıkladı. 

Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de

Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de Bakan Koca, koronavirüs için ilk aşamada daha güvenli bulduğu Çin menşeili...

Gazeteci Meslektaşımız Altınok’un Acı Günü

Karsta faaliyet gösteren, Kafkas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi Bedir Altınok'un...

Doğu Ekspresi seferleri başlamalı

KARSOD Başkanı Halit Özer, Doğu Ekpsresi’nin Kars seferlerinin yeniden başlatılması için Ankara’da Bakanlıklar arasında mekik dokuyor.

SON YORUMLAR