Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa ANKARA Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz’ün başkanlığında İl İdare Şube Başkanları...

Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz’ün başkanlığında İl İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.

Toplantıda; Kovid-19 salgını, proje üretilmesi, engellilerin kamu kurumlarına erişebilirliği, tasarruf tedbirleri, Sıfır Atık vb konular istişare edildi.

(2) Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili  Türker Öksüz yaptığı değerlendirmede; vatandaşın sağlığının her şeyden önemli olduğunu, kamu kurumlarında Kovid-19 salgını tedbirlerinin titizlikle uygulanması, temizlik ve HES kodu uygulamasının takibine özen gösterilmesini istedi.

(3) Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz:” Sıfır Atık Projesi, ülkemiz için çok önemli bir projedir.  Kurumlarımızda tasarruf tedbirlerine azami dikkat göstermemiz ve atıkları geri dönüşümde değerlendirmemiz büyük önem arz ediyor.” 

(4) Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz:” Bizler vatandaşımıza hizmet için varız. Vatandaşlarımızın başvurularını mağduriyete mahal vermeden, ilgili mevzuat çerçevesinde, ivedi bir şekilde değerlendirmemiz ve çözüm üretmemiz gerekiyor”

(5) Kars Valisi/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz:” İlimizin iklim şartları göz önüne alınarak, inşaat projeleri başta olmak üzere, ön hazırlıkların kış döneminde yapılması ve inşaat sezonunda yapımına başlanmasına özen göstermemiz gerekiyor. Dedi

SERHAT HABER MEDYA GURUBU/YENİ TÜRKİYEM GAZETESI seyfettindza@gmail.com

EN POPÜLER

CUMHURBAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR, KARSA’DA GELECEKMİ?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Kasım 2020 tarihinde Erzurum'a geleceğini açıkladı. 

Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de

Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de Bakan Koca, koronavirüs için ilk aşamada daha güvenli bulduğu Çin menşeili...

Gazeteci Meslektaşımız Altınok’un Acı Günü

Karsta faaliyet gösteren, Kafkas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi Bedir Altınok'un...

Doğu Ekspresi seferleri başlamalı

KARSOD Başkanı Halit Özer, Doğu Ekpsresi’nin Kars seferlerinin yeniden başlatılması için Ankara’da Bakanlıklar arasında mekik dokuyor.

SON YORUMLAR