Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa ANKARA Serhat Haberden, Karatekin Üniversitesi Rektörü Ayrancı’ya nezaket ziyareti.

Serhat Haberden, Karatekin Üniversitesi Rektörü Ayrancı’ya nezaket ziyareti.

Serhat Haber Medya Gurubu ve Yeni Türkiye’m Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Seyfettin Düzçay, Hasan Ayrancı’ya bir ziyaret Gerçekleştirdi.

Düzçay;Ana temel eğitim ve eğitimler arası işbirliği temasında başlayan ziyarette özellikle,
Türkiye’nin Dünya devletleri arasındaki şu anki gücü, Türkiye’deki siyasi parti liderlerinin ve hükümetin dünyaya karşı gerçekleştirdiği işbirliği ve diyalog başta olmak üzere, Ermenistan’ın sivil katliamları, Azerbaycan ve Ermenistan meselesi, üzerine konuştuk.

Rektör Ayrancıya, bugün ve yarın Ülkemizin, dünyadaki prestiji sorusunu yönelttik. Konu ile ilgili olarak bizleri aydınlatan Karatekin Üniversitesi Rektörü Ayrancı’ya Öncelikle, bizleri kabul etmelerinden dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı arz ediyorum.

Hocamız Prof. Dr. Hasan Ayrancının, engin bilgilerinden faydalandık. Üniversitelerdeki eğitim durumunun güncel hali ile öğrencilerin, Katkı ver zararları üzerine konuştuk.Dedi

EN POPÜLER

CUMHURBAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR, KARSA’DA GELECEKMİ?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Kasım 2020 tarihinde Erzurum'a geleceğini açıkladı. 

Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de

Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de Bakan Koca, koronavirüs için ilk aşamada daha güvenli bulduğu Çin menşeili...

Gazeteci Meslektaşımız Altınok’un Acı Günü

Karsta faaliyet gösteren, Kafkas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi Bedir Altınok'un...

Doğu Ekspresi seferleri başlamalı

KARSOD Başkanı Halit Özer, Doğu Ekpsresi’nin Kars seferlerinin yeniden başlatılması için Ankara’da Bakanlıklar arasında mekik dokuyor.

SON YORUMLAR