Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa KARS AKYAKA VALİ ÖKSÜZ BOŞ BULDUĞU YERE OTURUYOR

VALİ ÖKSÜZ BOŞ BULDUĞU YERE OTURUYOR

Kars Valisi Türker Öksüz hakkında, sosyal medya hesabından bir resim paylaşılmıştı.

Kars Valisi Türker Öksüz ile ilgili paylaşılan resim, tüm takipçilerin sosyal medya hesaplarından paylaşılmış, beğeni, takdir ve alkış toplamıştı.

Cuma günü münasebeti ile cuma namazını, Corona Virüs covid 19 Pandemi tedbirleri kapsamında Kars Belediyesinin bahçesinde bulunan boş alanda kılan vali öksüz,. Boş bulduğu yere oturarak vatandaşlar ile birlikte namazını eda etti. vali Türker Öksüz,öncelikle Kars halkı başta olmak üzere tüm takipçileri tarafından, takdir, alkış ve beğeni topladı.

Görevini yürüttüğü süreç içerisinde, Kibir, mevki ve makam önceliği gibi üstünlüğü kabul etmeyen Vali Türker Öksüz, yine normal bir vatandaş gibi davranarak, cuma namazlarında her zaman yaptığı gibi nereyi boş görürse oraya oturarak, Allah’ın huzurunda olma bilinci içerisinde ve Allah mevki ve makama bakmaz dercesine ibadetini yaptı.

Evet dediğimiz gibi,Türker Öksüz’ün Kars’a vali olarak atanmasından bugüne kadar geçen sürede, mütevaziliği, güler yüzlülüğü,halkın yanında ve içinde oluşu ve namaz kılarken ön safta değilde, başka mevki ve makam sahibi olan birçok devlet adamı gibi insanların üstüne basarak ön saflara geçmemesi ve boş bulduğu yere oturarak cuma namazini eda etmesi, Kars halki tarafından; işte devlet adamı,makam sahibi insan böyle olur dedirtti ve takdirlerini, beğenilerini topladı.

Bu inceliģi gösteren Vali Öksüz’ e SERHAT HABER MEDYA GURUBU olarak, diğer kamu görevlilerine örnek olması için Kaleme aldık.

Iyiki varsın Sayin Valim..

EN POPÜLER

CUMHURBAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR, KARSA’DA GELECEKMİ?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Kasım 2020 tarihinde Erzurum'a geleceğini açıkladı. 

Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de

Bakan müjdeyi verdi... Koronada Çin aşısı aralıkta Türkiye’de Bakan Koca, koronavirüs için ilk aşamada daha güvenli bulduğu Çin menşeili...

Gazeteci Meslektaşımız Altınok’un Acı Günü

Karsta faaliyet gösteren, Kafkas Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi Bedir Altınok'un...

Doğu Ekspresi seferleri başlamalı

KARSOD Başkanı Halit Özer, Doğu Ekpsresi’nin Kars seferlerinin yeniden başlatılması için Ankara’da Bakanlıklar arasında mekik dokuyor.

SON YORUMLAR